‘Mesleği bırakırım’ demişti! ‘Estetik’ sorusu ünlü oyuncuyu kaçırdı

Tuvana Türkay, önceki gün annesi ile Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Annesini doktora getirdiğini söyleyen oyuncu, girdiği bir eczane çıkışı ayaküstü basın mensuplarının soruları yanıtladı.

“DOĞAL BİR ŞEY KALMADI”

Elindeki iki poşet dolusu vitaminleri gösteren Türkay, fazla meyve ve sebze yemektense gıda ve vitamin takviyesi aldığını söyledi.

Kendime bir sürü vitamin aldım. Vitaminsiz yaşamak zor. Mecburum çünkü şu an artık bu zamanda Omega 3’ü besinlerimizden alacak durumda değil dünyamız. Doğal bir şey kalmadı. Alabileceğimizi besinlerden almaya çalışıyoruz ama oturup bir kilo portakal yemektense C vitamini almayı tercih ediyorum.

“BİR KAZA GELECEKSE DE NE YAPALIM?”

Rol aldığı dönem dizisinde aksiyon sahnelerinin zorlayıcı olduğunu ve gerçek kılıçlarla çekim yaptıklarını belirten ünlü isim, “Tamamen fiziksel olduğu için aksiyon sahneleri beni zorluyor. Kılıçlarımız da gerçek ağırlığa sahip, ziyadesiyle zor. Elimizden geldiğince dikkatli oluyoruz, gelecekse bir kaza da ne yapalım? Haftanın altı günü setteyim, çalışıyorum. Onun dışında pek yapılacak bir şey kalmıyor” şeklinde konuştu.

“HERKES NE İSTİYORSA YAPTIRSIN”

Tuvana Türkay, oyuncu olmadan önceki estetiksiz hali sosyal medyada gündem olmuştu. Konu hakkındaki sorular üzerine gerilen oyuncu, “Herkes ne istiyorsa onu yaptırmakta özgürdür, buna kişi karar verir. Çok gereksiz şeyler, yani hiç o noktalarda değilim” diyerek, basın mensuplarının yanından hızlıca uzaklaştı.

ESTETİK PAYLAŞIMINA İSYAN ETMİŞTİ!

33 yaşındaki oyuncu, 2021 yılında estetiksiz fotoğrafını yayınlanan bir sosyal medya hesabındaki yoruma sert tepki göstermişti.

“SİZE GÖRE YAPILMAYAN YERİM YOK”

19 yaşında, 68 kg, kırık burunlu, parası olmayan ve kendine bakmayı hiç bilmeyen bir kız ile 30 yaşında estetik mucizesi olarak nitelendirdiğiniz görsellerim. Burnumu yaptırdığımı çocuk gibi sevinerek röportajımda kendim dile getirmiştim. Neden hâlâ uğraşıyorsunuz anlamış değilim. Görselimi sunup eleştirmeniz inanın ki beni üzmez. Size göre yapılmayan yerim yok ki burnum dışında en ufak bir estetik müdahaleyi çıkarın ben bu mesleği bırakıp, ülkeyi terk ederim. Aradan geçmiş 11 yıl! E yeter be kardeşim! Bir de sayfa sahibinin de gerçekten doktor olması! Size gelip işlem yaptırsak, en çok bizi mi kayıracaktınız?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x