Nothing şimdi de uygun fiyatlı kulaklığıyla rakiplerine meydan okuyor, Redmi’ye ciddi rakip geldi

Londra merkezli teknoloji firması Nothing, yaklaşan ürünlerinin lansmanını resmi olarak teyit etmese de, son günlerde yaptığı paylaşımlarla yeni ürünlerine dair ipuçları verdi. Firma, ses ürünleri portföyünü genişletecek olan Nothing Ear ve Ear (a) modellerini piyasaya süreceğini duyurdu. Nothing Ear, geçen yıl piyasaya sürülen Ear (2) modelinin halefi olarak ses tutkunları için özel olarak tasarlanmışken, Ear (a) modelinin ise daha uygun fiyatlı, sadeleştirilmiş bir versiyon olması bekleniyor.

Nothing, ses teknolojisi alanında üç yıllık tasarım ve yenilik birikimini bu iki yeni ürünle zirveye taşıyacağını iddia ediyor. Ear modelinde kullanılacak yeni seramik sürücülerin daha temiz ses ve güçlü bas sunacağı, aktif gürültü engelleme özelliğinin ise 40dB’den 45dB’ye yükseltildiği belirtiliyor.

Nothing şimdi de uygun fiyatlı kulaklığıyla rakiplerine meydan okuyor, Redmi’ye ciddi rakip geldi

Firma, her iki modelin de önceki modellerde olduğu gibi şeffaf tasarıma sahip olacağını ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlandığını vurguluyor.

Nothing Ear ve Ear (a) modellerinin, 18 Nisan Perşembe günü tanıtılacağı açıklandı. Ear modelinin detaylı ses tutkunlarını hedef alması ve yeni bir isimlendirme stratejisine geçilmesiyle Ear (3) yerine Ear olarak adlandırılması dikkat çekiyor. Diğer yandan, Ear (a) modelinin, her gün kullanım için ideal olan ve firmanın geçen ay tanıttığı orta segment amiral gemisi Phone (2a) modeli gibi daha geniş bir kitleye hitap etmesi hedefleniyor. Nothing‘in bu yeni ürünlerle ses teknolojisindeki en üst düzey yeniliği sunmayı amaçladığı ve bu cihazların şirketin tasarım ve yenilikçilik anlayışının bir ürünü olduğu belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x